preskoči na sadržaj
Vijeće učenika 2019./2020.

Članovi Vijeća učenika školske godine 2019./2020.

5.  RAZRED:  Leon Znamenaček

                       Nina Fridrih

6.  RAZRED:   Sara Martić

                        David Přenosil

7.a RAZRED:  Leonardo Patek

                        Marin Poklečki

7. b RAZRED:  Marija Pejazić

                            David Bliznac                    

8. RAZRED: Lorena Štefanac

                        Martina Horak

                       

ZA PREDSJEDNICU JE GLASOVANJEM IZABRANA ­­­­­­­­­­­­­­­­Marija Pejazić, A ZAMJENA JE  ­­­­­­­­­­­­­­­­Martina Horak .

Vijeće učenika 2018./2019.

Članovi Vijeća učenika školske godine 2018./2019.

5.  RAZRED:  David Prenosil

                        Sara Martić

6. a RAZRED:   Silvija Fiala

                        Marta Sekulić

6.b RAZRED:  Vita Domović

                        Mihael Hlasni

7. RAZRED:  Lorena Štefanac

                        Martina Horak                     

8. RAZRED: Lucija Prenosil

                        Jana Starčić                                    

ZA PREDSJEDNIKACU JE GLASOVANJEM IZABRAN/A ­­­­­­­­­­­­­­­­Lucija Přenosil, A ZAMJENA JE  ­­­­­­­­­­­­­­­­Jana Starčić .

Vijeće učenika 2017./2018..

Članovi Vijeća učenika ove školske godine 2017./2018. su:

5. a RAZRED:  Moreno Mateš

                        Leonardo Patek

5. a RAZRED:   Hana Karajica

                        Barbara Drempetić

6. RAZRED:   David Dubravac

                     Luka Kapusta

7. RAZRED:  Doris Halupecki

                     Jana Starčić

                     Patek Aleksandar                

8.a RAZRED: Ines Lipić

                     Nevenka Petković                

8. b RAZRED: Ivana Sedlar

          Bojana Karlica                     

ZA PREDSJEDNIKA/CU JE GLASOVANJEM IZABRAN/A ­­­­­­­­­­­­­­­­Jana Starčić, A ZAMJENA JE Ivana Sedlar .

 

Vijeće učenika 2015./2016.

VIJEĆE UČENIKA 2015. / 2016.

ČLANOVI VIJEĆA UČENIKA OVE ŠKOLSKE GODINE SU

5. RAZRED:      LARA BARTONIČEK

                        DEJAN SAVANOVIĆ

                        VALENTINA SAKAČ

6.a RAZRED:    LARA MARTIĆ

                        ELENA HAVOJIĆ

                        LAURA ŠUGIĆ           

6.b  RAZRED:   BOJANA KARLICA

                        PETRA HORAK

            PAULA KRANJEC

7. RAZRED:      NENSI DOLEŽAL

                        SUZANA KARNIŽ                  

8. a RAZRED:   ANA-MARIJA MARIĆ 

                        DIJANA GRGIĆ                     

8.b RAZRED:    DAVID ALAVANJA

                        DARIJA VOSTRI

 ZA PREDSJEDNIKA JE GLASOVANJEM IZABRANA SUZANA KARNIŽ, A NJENA ZAMJENA JE ANA-MARIJA MARIĆ.

 

Vijeće učenika 2014./15.

 

ČLANOVI VIJEĆA UČENIKA 

ŠKOLSKE GODINE 2014./2015. SU:

5.a  RAZRED:   ANTE BUREČIĆ

                        LAURA ŠUGIĆ

5. b RAZRED:   BOJANA KARLICA

                        DOROTEA SABO

6. RAZRED:      NENSI DOLEŽAL

                        SUZANA KARNIŽ

7.a  RAZRED:   VALENTINA BLIZNAC

                        ANAMARIJA MARIĆ 

7. b RAZRED:   ELENA RADIĆ

                        ŠKORIĆ ANELI

8. RAZRED:      MARIJA MARTIĆ

                        JULIJANA ĐANIJA

                        VEDRAN ZNAMENAČEK

 

 ZA PREDSJEDNIKA JE GLASOVANJEM IZABRANA MARIJA MARTIĆ, A NJENA ZAMJENA JE NENSI DOLEŽAL.

 

Vijeće učenika 2013./14.

           

                VIJEĆE UČENIKA 2013./2014.

 

5. RAZRED:      MARKO DUBRAVAC

                       NENSI DOLEŽAL

                       SUZANA KARNIŽ

6.a  RAZRED:   GRGIĆ DIJANA

                       ANAMARIJA MARIĆ 

6. b RAZRED:   ELENA RADIĆ

                       JOVANA POPOVIĆ

7. RAZRED:      INDIRA VELADŽIĆ

                      VEDRAN ZNAMENAČEK

                      MATEJA HAVRANEK

8.a  RAZRED:   SANELA IVANOVIĆ

                        DANIJELA ŽIVKOVIĆ

8.b  RAZRED:   MATEA MARIĆ

                       JELENA BORDAK

 

ZA PREDSJEDNIKA JE GLASOVANJEM IZABRANA SANELA IVANOVIĆ, A NJENA ZAMJENA JE DIJANA GRGIĆ.

Vijeće učenika 2012./2013.

VIJEĆE UČENIKA 2012. / 2013.

 

5.A RAZRED:  MATKO KAPUSTA

                        LORENA ŠUGIĆ

5.B  RAZRED: ANTONELA HORAK

                        JOVANA POPOVIĆ      

6. RAZRED:     MARIJA BOGDAN

                        MARIJA MARTIĆ

VEDRAN ZNAMENAČEK

7.A RAZRED:  NIKOLINA MILEUSNIĆ

                        SANELA IVANOVIĆ

7.B  RAZRED: IVANA LEVANIĆ

                        NENAD VOJNOVIĆ

8.  RAZRED:    TEREZA BUREČIĆ

                        ANTONIO MICHEL STOJČEVIĆ

 

PREDSJEDNIK VIJEĆA UČENIKA: MARIJA MARTIĆ

 ZAMJENE PREDSJEDNIKA : SANELA IVANOVIĆ i ANTONIO MICHEL STOJČEVIĆ

Članovi Vijeća učenika

f

      Vijeće učenika 2007./2008.

 

     Vijeće učenika 2008./2009.

 

     Vijeće učenika 2009./2010.

 

     Vijeće učenika 2010./2011.

 

     Vijeće učenika 2011./2012.

 

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


 


Oglasna ploča

Energetska obnova

Europski strukturni i investicijski fondovi

U lipnju poziv za energetsku obnovu kuća, a prijave krajem ljeta

HB stan » Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost od ...


Korisni linkovi
Dnevni tisak

Linkovi za školu


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju