Popis drugih obrazovnih materijala za 2023./2024. šk. godinu

Dragi učenici i roditelji,

kao što ste već upoznati za slijedeću školsku godinu 2023./2024. udžbenike niste dužni kupovati jer će MZO RH iste finanancirati.  Udžbenici će vas čekati u školi početkom slijedeće školske godine, isti su vlasnišrvo škole i na kraju svake školske godine vraćat ćete ih u školu, neoštećene, a dobivati ćete druge za naredni razred.

Međutim, nabavka drugih obrazovnih materijala (npr. radne bilježnice, radni materijali, atlas, ...) i dalje je obveza roditelja. Popis drugih obrazovnih materijala nalazi se u prilogu :

Popis udžbenika za 2023./2024. šk. godinu

Ovdje se nalazi popis udžbenika za 2023./2024. školsku godinu. Udžbenike ne kupujete već će ih učenici dobiti na koprištenje početkom školske godine. Na kraju školske godine dužni su ih neoštećene vratiti.

Popis drugih obrazovnih materijala za 2022./2023. šk. godinu

Dragi učenici i roditelji,

kao što ste već upoznati za slijedeću školsku godinu 2022./2023. udžbenike niste dužni kupovati jer će MZO RH iste finanancirati.  Udžbenici će vas čekati u školi početkom slijedeće školske godine, isti su vlasnišrvo škole i na kraju svake školske godine vraćat ćete ih u školu, neoštećene, a dobivati ćete druge za naredni razred.

Popis udžbenika za 2022./2023. šk. godinu

Ovdje se nalazi popis udžbenika za 2022./2023. školsku godinu. Udžbenike ne kupujete već će ih učenici dobiti na koprištenje početkom školske godine. Na kraju školske godine dužni su ih neoštećene vratiti.

Popis drugih obrazovnih materijala za 2021./2022. šk. godinu

Dragi učenici i roditelji,

kao što ste već upoznati za slijedeću školsku godinu 2021./2022. udžbenike niste dužni kupovati jer će MZO RH iste finanancirati.  Udžbenici će vas čekati u školi početkom slijedeće školske godine, isti su vlasnišrvo škole i na kraju svake školske godine vraćat ćete ih u školu, neoštećene, a dobivati ćete druge za naredni razred.

Popis udžbenika za 2021./2022. šk. godinu

Ovdje se nalazi popis udžbenika za 2021./2022. školsku godinu. Udžbenike ne kupujete već će ih učenici dobiti na koprištenje početkom školske godine. Na kraju školske godine dužni su ih neoštećene vratiti.

Popis drugih obrazovnih materijala za 2020./2021.

Dragi učenici i roditelji,

kao što ste već upoznati za slijedeću školsku godinu 2020./2021. udžbenike niste dužni kupovati jer će MZO RH iste finanancirati.  Udžbenici će vas čekati u školi početkom slijedeće školske godine, isti su vlasnišrvo škole i na kraju svake školske godine vraćat ćete ih u školu, neoštećene, a dobivati ćete druge za naredni razred.

Popis udžbenika za 2020./2021. šk. godinu

Popis udžbenika za šk. godinu 2020./2021.

Udžbenici za 2019./2020.

Dragi učenici i roditelji,

kao što ste već upoznati za slijedeću školsku godinu 2019./2020. udžbenike niste dužni kupovati jer će MZO RH iste finanancirati.  Udžbenici će vas čekati u školi početkom slijedeće školske godine, isti su vlasnišrvo škole i na kraju svake školske godine vraćat ćete ih u školu, neoštećene, a dobivati ćete druge za naredni razred.

U priplozima nalazi se popis udžbenika za sljedeću školsku godinu