Odluke o odabranim izletima u 2023./2024. šk godini

U prilogu se nalaze odluke o odbiru ponuditelja za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave

Odluke o izabranim izletima u 2022./2023. šk. godini

Odluke o izabranim izletima u 2021./2022. šk. godini

Priloženi dokumenti:
odluka o izletu Karlovac.jpg

Odluke o izabranim izletima u 2018./2019. šk. godini

Odluke o izabranim izletima - 2018. godine

PONUDA - 2017. godina

Po objavi br. 1. – Rijeka

Dana 27. veljače 2017. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Rijeka  ( OBJAVA BR. 1/2017. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije NIBA tours, Virovitica.

Po objavi br. 2. – Zagreb

Dana 1. ožujka 2017. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Zagreb  ( OBJAVA BR. 2/2017. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije NIBA tours, Virovitica.

Po objavi br. 3. – Krapina

Dana 2. ožujka 2017. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Krapina  ( OBJAVA BR. 3/2017. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije NIBA tours, Virovitica.

Ponuda 2016

Po objavi br. 1. – Varaždin

Dana 29. veljače 2016. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Varaždin ( OBJAVA BR. 1/2016. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije Čazmatrans - Nova d.o.o.

Po objavi br. 2. – Ogulin

Dana 29. veljače 2016. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Ogulin ( OBJAVA BR. 2/2016. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije Astralis travel d.o.o.

Po objavi br. 3. – Hrvatsko Zagorje, Veliki Tabor, Kumrovec

Dana 29. veljače 2016. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Hrvatsko Zagorje, Veliki Tabor, Kumrovec ( OBJAVA BR. 3/2016. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije Čazmatrans - Nova d.o.o.

Ponuda 2015

Po objavi br. 1. – Vukovar

Dana 11. ožujka 2015. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Vukovar ( OBJAVA BR. 1/2015. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije Čazmatrans.

Po objavi br. 2. –Osijek, Đakovo

Dana 11. ožujka 2015. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Osijek, Đakovo ( OBJAVA BR. 2/2015. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije Čazmatrans.

Po objavi br. 3. – Zagreb

Dana 14. travnja 2015. godine u Osnovnoj školi Dežanovac održan je sastanak Povjerenstva za školske ekskurzije: Zagreb ( OBJAVA BR. 3/2015. ).  Odabrana je ponuda putničke agencije Čazmatrans - Promet d.o.o.