SPORTSKI DAN -DAN BEZ NASILJA "FER JE BITI FER"

20. lipnja 2022. godine održan je Dan škole koji smo službeno proglasili «Dan bez nasilja». U tom duhu osmišljene su sportske aktivnosti, uz moto Fer je biti fer.

Za organizaciju sportskog dijela glavni I odgovorni je bio nastavnik Dragan Barač. Tako su naši učenici uživali u međurazrednom turniru u odbojnci I nogometu. Kao kruna sportskog dijela dana bila je utakmica osmaša I naših učitelja gdje su osmaši zasluženo zauzeli titulu pobjednika.

Na kraju druženja dodjeljena je nagrada “Najboljeg sportaša I sportašice škole” koju su ponosno preuzeli  David Přenosil I Sara Martić. … No ne smijemo izostaviti I dodjelu pohvale “Najboljoj učenici škole” našoj dragoj Ivi Kamenski  za  izniman uspjeh, uzorno vladanje, skromnost, nesebičnu pomoć i suosjećanje prema drugim učenicima, a uz pohvalu Iva je dobila I nagradu- besplatno ljetovanje u školskom odmaralištu na otoku Pašmanu  u Tkonu (4.7.-11.7.2022.)

Kroz realizirane aktivnosti smo željeli  razvijati i osvijestiti smisao za tolerantnost i ravnopravnost, te međusobno uvažavanje i poštivanje, druženje i zabavu koje su nam toliko nedostajale u „Corona razdoblju“.

Više pogledajte u Foto galeriji..

Ivana Širac, prof. soc. pedagog

objavio: Ivana Širac   datum: 20. 6. 2022.