Maskenbal 2019.

5. ožujka 2019. nije bio uobičajen školski dan. Našu školu popunilo je mnoštvo „nepoznato- poznatih“  lica… Možete pretpostaviti - riječ je o Maškarama!

Nakon nastave učenici, ali i učitelji, imali su pregršt posla - trebali su se „uparaditi“… Nakon toga, u šarenilu boja, uživali smo u plesu pod maskama u holu škole uz odabir i proglašenje „Naj maske“.

Povjerenstvo za odabir „NAJ  MASKE-učenika“ nije imalo lak zadatak, tako da su učitelji Davor Stankić, Goranka Radulović,  Ksenija Dakić i Ivana Širac imali puno pregovaranja prije donošenja konačne odluke.

Nagradu za prvo mjesto u kategoriji „NAJ MALE MASKE UČENIKA“ osvojila je zebrica Nela Dubravac, na drugom mjestu bilo je Matija Pelikan  kao Sherlock Holmes, dok je treće mjesto pripalo bubamari Simoni Petković iz 3.  razreda.

Nagradu za prvo mjesto u kategoriji „NAJ VELIKE MASKE UČENIKA“ osvojile su „zlurade“ Maja Maria Gerenčir i Marijeta Ježabek iz osmog  razreda. Drugo mjesto odnijeli su znanstvenici  Antonio Štefanac i David  Přenosil iz 5. razreda, dok je treće mjesto pripalo simpatičnima Janu Holubeku i Nevenu Karlici.

Povjerenstvo za odabir „NAJ MASKE-učitelja“ u sastavu učenica  Lucije Přenosil, Jane Stračić i Lara Bartoniček također se namučilo donošenjem konačne odluke, budući da su i učitelji ozbiljno shvatili svoj zadak u „ maškaranju“. Prvo mjesto NAJ MASKE-učitelja“ osvojila je „bolesna“ soc. pedagoginja Ivana Širac, drugo mjesto naša „gardistica“ učiteljica Morena Mandić Čolić, dok je titula trećeg mjesta dodijeljena veselom klaunu- vjeroučitelju Josipu Blaževiću..

Po svemu sudeći, još smo jednom u  pokladnom duhu uz puno smijeha, plesa, pjesme, zabave i odlične atmosfere obilježili „Školski maskenbal“! Pohvale svim učenicima i učiteljima koji su se potrudili u maškaranju i plesanju te time zagarantirali dobar provod.

Više o „Školskom maskenbalu“pogledajte u fotogaleriji!

Socijalna pedagoginja Ivana Širac

objavio: Mirjana Hojka   datum: 11. 3. 2019.